Arzum steam rush seyahatlerde hep yanınızda

Arzum steam rush seyahatlerde hep yanınızda

Tasarımları ile her alanda hayatı kolaylaştıran Arzum, web’e özel ürünü Steam Rush Buharlı Düzleştirici ile çamaşırlarınızı askıdayken düzleştirme rahatlığı sunarken, kompakt ve hafif tasarımı ile tüm seyahatlerinizde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Yaz boyunca seyahatlerinizde valizden çıkan kırışmış kıyafetler ile vedalaşın. Tasarımı ve teknolojiyi bir arada sunan Arzum, web’e özel ürünü Steam Rush Buharlı Düzleştirici ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Kompakt ve hafif tasarımı ile seyahat çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz Steam Rush, 30 g’a kadar sürekli buhar çıkışı ile kırışıkların giderilmesinde yardımcı olur. 1600 W gücü ile yaklaşık 20 saniyede kolayca ısınarak kullanıma hazır hale gelen Steam Rush, en acil ihtiyaçlarınızda dahi size ayak uydurur. Üstelik otomatik kapanma özelliği ile gözetimsiz bırakıldığında 8 dakika sonra kendiliğinden kapanarak güvenli kullanım sağlar.

Arzum Steam Rush, damlama önleyici sistemi ile hem dikey hem de yatay kullanım sırasında kumaşınızın üzerine su damlamasını engelleyerek, leke oluşumunun önüne geçer. Steam Ruch’ın 135 ml kapasiteli çıkarılabilir su tankını musluk altında kolayca doldurabilir veya su doldurma kabını kullanabilirsiniz. Kalın kumaşlar için saç fırça, hassas kumaşlar için file fırça olmak üzere iki farklı fırça başlığı ile kullanım kolaylığın sağlarken çamaşırlarınızı da korur.

Bu yaz seyahatlerinizde kırışık kıyafetlerinizle vedalaşmak için yeşil ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip Arzum’un web’e özel ürünü Steam Rush Buharlı Düzleştirici’ye  arzum.com.tr ve tüm online platformlardan ulaşabilirsiniz.