Ariş Pırlanta yeni mağazasını Kayseri’de açtı

Ariş Pırlanta yeni mağazasını Kayseri’de açtı

Pandemiye rağmen mağazalaşma çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Ariş Pırlanta, yeni konseptli mağazasını şehrin en etkin alışveriş merkezlerinden biri olan Kayseri Forum AVM’de açtı. 2019 yılı son çeyrek ve 2020 yılı son çeyrek arasında açılan 6. yeni konsept mağazasının açılışına özel elmas ürünlerde kampanya da yapacak olan Ariş Pırlanta’nın Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, Ariş Pırlanta olarak yeniden Kayseri’de olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını söyledi.

Pandemiye rağmen mağazalaşma çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Ariş Pırlanta, yeni konseptli mağazasını şehrin en etkin alışveriş merkezlerinden biri olan Kayseri Forum AVM’de açtı. Sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta’nın, 2019 yılı son çeyrek ve 2020 yılı son çeyrek arasında açtığı 6. yeni konsept mağazası, Kayseri Forum AVM’nin 1. katında bulunuyor. 80 metrekarelik mağazasıyla Kayserili mücevherseverlerle yeniden buluşmanın heyecanını yaşayan Ariş Pırlanta’nın Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, “Ariş Pırlanta olarak yeniden Kayseri’de olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kayserili mücevherseverlerin Ariş markasına olan sevgi ve güveninin de bilincindeyiz. Gerçek kalite doğru fiyat anlayışımız, zengin ürün seçeneklerimiz, yepyeni koleksiyonlar ve sürpriz fırsatlarımızla bu ilgiye biz de en güzel şekilde karşılık vereceğiz,” dedi.

Efsane Kayseri’ye geri döndü

Daha önceki yıllarda da Kayseri’de mağazaları olduğunu belirten Kerim Güzeliş, Kayseri halkının Ariş markasını çok iyi tanıdığını, o dönemde de Kayserili’ler için elmas ve pırlantanın Ariş adı ile özdeşleştiğini ve güvenle alışveriş yaptığını bildiklerini aktardı. Yeniden Kayseri’de mağaza açarak Kayserili mücevher meraklıları ile bir araya gelmekten heyecan duyduklarını söyleyen Güzeliş, “geçmişte oluşturduğumuz güven duygusundan hareketle efsane Kayseri’ye geri döndü, diyebiliriz.” dedi.

 

Elmas ürünlerde yüzde 40’lık kampanya

Ariş Pırlanta Kayseri’deki yeni mağazasının açılışını olağanüstü bir kampanya ile taçlandırıyor. Açılışa özel kampanya çerçevesinde elmas ürünlerinde yüzde 40 indirim uygulanacak. 

Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, “Kayseri mağazamızda tüm Ariş mağazalarımızda olduğu gibi yüzlerce modelimiz mücevherseverlerle buluşacak. Tektaştan kolyeye, elmas mücevherden altın ürünlere çok geniş bir ürün yelpazesiyle ve avantajlı seçeneklerle Kayseri’de hizmet vermeye başlamış olmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu. 

2020 yılının ilk yarısında gerçekleştirmeyi planladıkları hedeflerini pandemi nedeniyle yılın son çeyreğine ötelediklerini belirten Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, şu bilgileri verdi: “Ariş Pırlanta olarak perakende zincirimizi emin adımlarla büyütüyoruz. Yaklaşık iki yıldır yeniden yapılanma ve marka yönetimi odaklı yatırımlar yapıyoruz. Pandemi nedeniyle biraz ötelemiş olsak da yurtiçine ve yurtdışına yönelik hedeflerimiz çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”