Ara tatilin tadı Akasya’da çıkacak

Ara tatilin tadı Akasya’da çıkacak

Akasya, ara tatil kapsamında birbirinden eğlenceli etkinliklerle dolu bir program sunuyor. Çocuklara özel müzayededen en sevilen tiyatro oyunlarına ve Pikachu'nun ilk kez Pokémon GO'dan çıkıp yüz yüze buluşma için Türkiye'ye geleceği Pokémon GO Güz Etkinliği’ne kadar birçok eğlenceli etkinlik ara tatilde Akasya’da olacak.

Çocukların heyecanla beklediği ara tatil dönemi, Akasya’da birbirinden eğlenceli etkinliklerle başlıyor. İlk kez Nisan ayında gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören çocuklara özel resim müzayesi ara tatilde bir kez daha Akasya’da minik sanatseverler ile buluşacak. Pokémon GO Güz Etkinliği ile Pikachu maskotu ilk kez yüz yüze buluşma için Türkiye’ye gelecek. Kültür ve sanatın buluşma noktası Akasya Kültür Sanat’ta ise birbirinden eğlenceli çocuk oyunları ara tatilde de sahnelenmeye devam edecek. Bunların yanı sıra sürpriz pek çok etkinliğin de çocukları beklediği ara tatilde, Nivogo’nun Ayakkabı Kişiselleştirme Atölyesi ile farklı yaş gruplarından misafirler de keyifli vakit geçirecek. 

Çocuklara özel resim müzayedesi Akasya’da  

Sessiz Müzayede’nin kurucuları, ünlü küratörler Rahmi Çöğendez ve Yuliya Ergene’nin renkli sunumlarıyla çocuklara sanatı sevdirmek ve genç yaşta koleksiyonerlik bilinci geliştirmek amacıyla düzenlenecek Resim Müzayedesi 11-12-13 Kasım tarihlerinde Akasya’da gerçekleşecek. 11 Kasım günü -1. kattaki etkinlik alanında eserlerin sergilenmesiyle başlayacak etkinlikte, 12-13 Kasım saat 16:00’da minik sanatseverler müzayede deneyimi yaşayacak.

Pokémon GO Güz Etkinliği başlıyor

Bir dizi özel etkinliği kapsayan ve Pikachu'nun ilk kez Pokémon GO'dan çıkıp yüz yüze buluşma için Türkiye'ye geleceği Pokémon GO Güz Etkinliği 12 Kasım Cumartesi günü Akasya’da başlayacak.

Eğlence, yüz yüze bir Pikachu buluşması, oyun içi bonuslar, Pokémon GO'da parti şapkalı Pikachu'yu yakalama fırsatı ve daha fazlasını içeren etkinlikler sırasında Eğitmenler, çıkartmalar ve rozetler gibi Pokémon GO temalı hediyeler kazanmak için basit ve eğlenceli görevleri listeleyen bir görev kartı tamamlayacak. Ayrıca Türkçe Pokémon GO sosyal medya kanalları Pokémon GO Güz Etkinliği boyunca Pokémon GO hediye kutusu çekilişleri sunacak.

Pokémon GO Güz Etkinliği kapsamında düzenlenen yüz yüze etkinlikler tamamen ücretsiz olarak sunulurken; Akasya Pokémon GO tutkunlarını 12 Kasım Cumartesi günü saat 10.00-20.00 arasında ağırlayacak.

 Nivogo, Ayakkabı Kişiselleştirme Atölyesi’ne davet ediyor

Türkiye’nin ilk döngüsel mağazası Nivogo Akasya, misafirlerini 12-13 Kasım’da gün boyu sürecek ayakkabı kişiselleştirme etkinliğine davet ediyor. Ayrıca Nivogo’nun sosyal medya üzerinden paylaştığı formu dolduran 10 kişi 13 Kasım Pazar günü saat 17:00 – 19:30 arası düzenlenecek workshop’a katılabilecek. Günün geri kalan saatlerinde ise kişiselleştirme etkinliği devam edecek.
 

Çocukların en sevdiği oyunlar Akasya Kültür Sanat’ta

Kültür ve sanatın buluşma noktası Akasya Kültür Sanat, ara tatil programında yer alan birbirinden güzel tiyatro oyunlarıyla çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayacak. Ara tatil boyunca her gün devam edecek interaktif ve eğlenceli oyun programıyla Akasya Kültür Sanat, minik tiyatroseverleri bir araya getirecek.

Program:

12 Kasım - 13.00 - Ama Bu Balığın Parmakları Var

13 Kasım - 13.00 - Ama Bu Balığın Parmakları Var

 

Ara tatil programı (Süper Patates Maratonu)

14 Kasım - 13.00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Süpermarkette Macera

15 Kasım - 13.00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Kaçak Bezelye Krallığı

16 Kasım - 13.00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Define Avı

17 Kasım - 13.00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Süpermarkette Karnaval

18 Kasım - 13.00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Süpermarkette Gizemli Bir Gece

19 Kasım - 13.00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Şarkı Yarışması

20 Kasım - 13.00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Şarkı Yarışması

26 Kasım - 13.00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Define Avı

26 Kasım - 15:00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Kaçak Bezelye Krallığı

27 Kasım - 13.00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Define Avı

27 Kasım - 15:00 - Süper Patates ve Kaçak Bezelye: Kaçak Bezelye Krallığı