Anneler için eğlenceli yarışma

Ekranların sempatik oyuncusu, çocuk programlarının önemli ismi Evrim Akın, Anneler Günü'nde M1 Konya AVM'deydi

Anneler için eğlenceli yarışma

Banu Noyan organizasyonuyla, M1 Konya AVM’de gerçekleşen etkinlikte Evrim Akın, anne ve çocuklarla büyük sürprizler yaptı. Keyifli sohbetinin yanı sıra eğlenceli yarışmalarla Konyalılara keyifli bir gün yaşatan Evrim Akın, çocuklarla anlaşmasının sırrını da açıkladı. Çocukları çok sevdiğini söyleyen Akın: "Çocuklar da beni çok seviyor. Enerjimiz tutuyor. İçimde yaşayan çocuğu büyütmüyorum, hiçbir zaman içimdeki çocuğu öldürmeyeceğim. Gerçek ve samimi davranmam çocukları etkiliyor." dedi. Anne olmak istediğini de söyleyen Evrim Akın: "Her kadın gibi çocuğum olsun istiyorum ama doğru adamla karşılaşamadım. Ben babam gibi bir adam arıyorum. O da gelmiyor maalesef. Babam son mohikandı." dedi. 

 

Berkan Ali isimli engelli bir küçük annesine yazdığı şiiri okudu. Şiir Evrim Akın'ı ve tüm izleyicileri duygulandırdı. Gözyaşlarını tutamayan Akın, Küçük Berkan'ın yanına giderek sarılıp öptü.

 

Yarışmanın kazananlarına Atasay'dan altın kolye, Sinbo'dan tost ve çay makinası hediye edildi. Ayrıca yarışmalara katılan tüm anne ve çocuklara da çeşitli hediyeler verildi.