Anker, konforu, eğlenceyi ve güvenliği küçük mekanlara sığdırıyor

Anker, konforu, eğlenceyi ve güvenliği küçük mekanlara sığdırıyor

Minimalist ve ekonomik ev trendiyle evlerin küçülmesi, evdeki eşyalarda da minimalistliği beraberinde getiriyor.  Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker de kompakt, yenilikçi ve fonksiyonel ürünleriyle bu trendin en büyük destekçilerinden biri olmayı başarıyor.

 

Tüm dünyada popülaritesi artan minimal yaşam konsepti, evleri de küçültüyor. Küçük metrekareler içerisinde minimal yaşam sürdürmek günümüzün trendi haline geldi. Aynı zamanda da ekonomik bir yöntem olan bu trend, minimalist bir ev dekorasyonuna ihtiyaç duyuyor. İster bu trendin takipçisi olunsun ister ekonomik olarak küçük metrekarelerde yaşamak durumunda olunsun, evlerin içerisinde kompakt ve aynı zamanda fonksiyonel ürünler kullanmak herkesin tercihi haline geldi. Anker de bu talebi en son trendlerle geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle karşılamayı başarıyor. Farklı kategori markalarının sunduğu kompakt ve fonksiyonel tasarım, kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Süpürgelerden projeksiyon cihazlarına, ses sitemlerinden güvenlik kameralarına kadar pek çok ürün taşınabilirlikleri ve işlevsellikleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. 

Dev ekranları kompakt cihazlara sığdıran projeksiyon cihazları

Bulunduğu yeri tek bir tuşla farklı bir ortama dönüştürmeyi başaran Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonları, dev ekranlara sığdırdığı eğlenceyi ev ortamına taşıyor. Evleri birer konser salonuna, stadyuma, eğitim merkezine veya sinema salonuna dönüştürmek için yapılması gereken tek şey ışıkları kısarak eğlenceye hazır olmak! Nebula çok yönlü projeksiyon cihazları taşınabilir özellikleri ve kompakt tasarımlarıyla ister bahçede veya terasta ister salonda ya da çocuk odasında eğlenceyi büyütebiliyor. 1280x720 çözünürlüğe sahip Anker Nebula Capsule II çok yönlü akıllı projeksiyon cihazı, otomatik odaklama özelliğine ve 8 Watt’lık bir güce sahip. Anker Nebula Mars Pro II ise 500 ANSI lümen parlaklık değeri, 150 inçlik ekran yansıtma özelliği ve 10 Watt gücündeki iki hoparlörü ses kalitesinden beklentisi yüksek olanların tercihi oluyor.

Yerden tasarruf sağlayan akıllı ev ürünleri

Ev yaşamının konforu ve güvenliği üzerine teknolojiler geliştiren Anker, eufy ve eufy Security kategori markalarıyla yerden tasarruf eden hayatı kolaylaştıran ürünleri piyasaya sunuyor. 2’si 1 arada vakum ve paspas özelliği, 250 ml’lik ekstra büyük su deposu, AI.Map™ 2.0 Teknolojisi ve iPath™ Lazer Navigasyonu teknolojileriyle temizliği bir üst kademeye taşıyan dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi RoboVac X8 Hybrid  ve 2500 mAh bataryası, TriPower System™ teknolojisi ve 80 AW/16kPa’lık güçlü emiş gücü sayesinde hem yerden hem de zamandan tasarruf ettiren HomeVac H30 Infinity 2’si 1 arada Kablosuz Dikey Süpürge evlerin konforunu artırmayı başarıyor.

Hem kompakt hem de fonksiyonel özelliklere sahip güvenlik kameraları ise evin güvenliğini yer kaplamadan sağlamayı başarıyor. Akıllı görüntü netleştirme, yüksek hassasiyet sensörü, hareket algılama, iki yönlü ses gibi özellikleriyle eufyCam 2 Pro Akıllı Ev Güvenlik Kamerası ve HomeBase Sistemi, gelişmiş gece görüşüyle hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan evin içine ve dışına kolayca takılabilmesiyle beklentileri aşıyor. Kör noktaları ortadan kaldıran, geniş görüşü sayesinde kapının önünü tam olarak gösteren çift kamera teknolojisine sahip eufy Security 2K Görüntülü ve Akıllı Kapı Zili ise hareket algılama, aile tanıma, , 16 GB yerel depolama ve 2K HDR özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Eğlenceyi küçük mekanlara sığdıran ses sistemleri

Soundcore kategori markasıyla piyasaya sunulani yer kaplamayan kompakt tasarımlı ses sistemleri minimalist yaşamı benimseyenlerin favorisi olmayı başarıyor. 15 saate kadar çalma süresi, su geçirmez özelliği, güçlü ses sistemi, BassUp teknolojisi ile mükemmel performans gösteren Soundcore Mini 3 Pro Bluetooth Hoparlör cebe sığan kompakt tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sesi odaya homojen dağıtabilmek için 15 derecelik açıyla yukarı doğru konumlandırılmış Soundcore Motion+ ise genişletilmiş bası, 30 Watt’lık stereo sesi ve Soundcore uygulaması ile kontrol edilebilen ses ayarı ile kullanıcılarının müziğin büyüsüne kapılmalarına yardımcı oluyor.  Bir ses siteminde pek çok işlevi aynı anda ve aynı kalitede sunan SoundCore Wakey ise kablosuz şarjlı çalar saat, radyo, alarm ve hoparlör gibi farklı özellikleri bir arada bulunduruyor. Soundcore uygulaması aracılığıyla kişiselleştirilebilen alarm sesi, 10 Watt’lık ses çıkışı ve saati gösteren LED ekranıyla kullanıcılarının yerden tasarruf etmelerine yardımcı oluyor.