Ankara PERDER, 65 yaş üstü vatandaşlara evlere servis hizmeti

Ankara PERDER, 65 yaş üstü vatandaşlara evlere servis hizmeti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu üyelerinden Ankara PERDER, Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle dışarı çıkması kısıtlanan 65 yaş üstü vatandaşların alışveriş ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak üzere yeni önemler alıyor. Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile Ankara PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karagöz’ün tüm yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yaptığı toplantıda, 65 yaş üstü vatandaşlarımızın dışarıya çıkmasına getirilen kısıtlamadan dolayı bu kişilere hizmet sağlamak için Ankara PERDER Üyesi marketlerinin evlere servis hizmetine başlatılmasına karar verildi.

Ankara PERDER, tüm dünyada etkisini gösteren Koronavirüs salgını nedeniyle yaşanabilecek mağduriyeti ortadan kaldırıp Ankara Halkına daha iyi hizmet sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile Ankara PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karagöz’ün, Ankara PERDER yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla gerçekleştirdiği toplantıda, 65 yaş üstü vatandaşlarımızın dışarıya çıkmasına getirilen kısıtlamadan dolayı bu kişilere hizmet sağlamak için Ankara PERDER Üyesi marketlerinin evlere servis hizmetine başlatılmasına karar verildi.

Ankara PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karagöz yaptığı açıklamada, 23 Mart 2020 tarihi itibariyle hizmet ağı oluşturularak tüm Ankara’ya hizmet verilmeye başlanan uygulamanın Ankara Büyükşehir Belediyesinin desteği ile kuryeler aracılığıyla yapıldığını belirtti.