Altınbaş’tan pırlantaya yeni yorum

En güzel aşk hediyesi olma özelliğini 15’inci yüzyılda kazanan pırlanta, hala temeli sarsılmayan aşkları temsil ediyor. Pırlantanın büyülü hikâyesinden yola çıkan Altınbaş, yüzyıllardır aşkın ve sadakatin temsilcisi pırlantaya yeni bir yorum katıyor

Altınbaş’tan pırlantaya yeni yorum

Yüz yıllardır aşkın ve sevginin en özel sembollerinden biri olan pırlanta, Most Koleksiyonun maksimum ışıltısı performansı ile mücevherler daha çok parlıyor. Faseti arttırılmış pırlantalardan oluşan Most Koleksiyonu özel kesimi ile fark yaratıyor. Ayrıca loop gözlükleri ile bu göz alıcı parlaklıktaki pırlantaya yakından bakıldığında ışık kırılmalarından oluşan ok ve kalp sembolleri aşıkları karşılayacak.

Mücevherin lider markası Altınbaş tarafından sunulan Most koleksiyonu, pırlantanın en göz alıcı kesimini mücevher tutkunlarının beğenisine sundu. Most, sahip olduğu özel kesim ile çok daha parlak ve göz alıcı stiline kavuşurken,  zarif ve minimal bir tasarımla beyaz altın ile buluşuyor. Türkiye’de sadece Altınbaş mağazalarında bulunan Most Koleksiyonu’nda yer alan mücevherler en özel anları sonsuz kılmak üzere tüm mücevher tutkunlarını Altınbaş mağazalarında bekliyor.