Alışverişte mediamarkt.com.tr sınır tanımıyor

Alışverişte mediamarkt.com.tr sınır tanımıyor

MediaMarkt Türkiye, sokağa çıkma sınırlamasının uygulandığı hafta sonları, teknolojiseverlerin elektronik ürün ihtiyacını karşılamak için avantajlı fiyat tekliflerini hafta sonu mediamarkt.com.tr’de de sürdürüyor. Şirket ayrıca tüketicilerin mediamarkt.com.tr’den aldıkları ürünleri adreslere hızlıca ulaştırmak için gerekli durumlarda “mağazadan sevkiyat” yöntemi ile paketi, tüketiciye yakın mağazadan kargoluyor.

Avrupa’nın açık ara en büyük elektronik perakendecisi MediaMarkt, sağlık tedbirleri nedeniyle sokağa çıkma sınırlamasının uygulandığı hafta sonları, en büyük mağazası mediamarkt.com.tr ile hizmet vermeye devam ediyor. Teknolojiseverlerin elektronik ürün ihtiyaçlarını en avantajlı ve hızlı şekilde karşılamak için kampanyalarını hafta sonları da devam ettiren MediaMarkt, bu kapsamda online mağazasında yılbaşı kampanyalarına ek güne özel teklifler ve hatta detaylarıyla outlet ürün fırsatları dahi sunuyor.

 

Depoda yoksa mağazadan gönderiliyor

MediaMarkt Türkiye, son aylarda artan kargo transferi yoğunluğunu da göze alarak pandemi döneminde hayata geçirdiği “mağazadan sevkiyat” yöntemi ile teknolojiseverlere, mediamarkt.com.tr’den aldıkları ürünleri sadece internet deposundan değil, gerekli durumlarda kişiye en yakın mağazadan da kargolayabiliyor.

Buna ek olarak MediaMarkt, teknolojiseverlere alışverişlerini yine mediamarkt.com.tr üzerinden gerçekleştirip, ürünlerini ise diledikleri mağazadan teslim alma seçeneği de sunuyor. Böylece teknolojiseverler sokağa çıkma sınırlamaları dahilinde elektronik ürün ihtiyaçları için alışveriş yapıp, sınırlamalar bittiğinde ise mağazadan ürünlerini teslim alabiliyor.