Alışveriş keyfi Podium’da full’leniyor!

Başkentin gözde alışveriş ve yaşam merkezi Ankara Podium Alışveriş Merkezi düzenlediği etkinlik ve kampanyalara hız kesmeden devam ediyor. Podium AVM bu defa tüm ziyaretçilerine Petrol Ofisi’nden akaryakıt hediye ederek alışveriş keyfini hızlandırıyor

Alışveriş keyfi Podium’da full’leniyor!

JLL tarafından yönetilen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, başkent Ankara’da alışkanlıkları değiştirmeye devam ediyor. Ev sahipliği yaptığı etkinlikler ve düzenlediği kampanyalar ile sıra dışı bir hizmet politikası izleyen JLL yönetimi, ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına yönelik hediyeler vermeyi de ihmal etmiyor. JLL yönetimi, 15 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Ankara Podium Alışveriş Merkezi’ne gelip aynı gün içerisinde 200 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerine 20 TL, 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine ise 30 TL değerinde akaryakıt hediye ediyor. Ziyaretçiler, alışverişlerine karşılık aldıkları fiş/faturaları 10.00-22.00 saatleri arasında Podium danışma noktasına götürerek Petrol Ofisi hediye yakıt kartlarını alabilecekler.

 

Ziyaretçilerin, Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nden kazandıkları Petrol Ofisi yakıt kartlarını öncelikle aktif hale getirmeleri gerekecek. Kazanılan kartlar kullanıma açıldıktan sonra akaryakıt hediyeleri 1 Kasım 2017 tarihine kadar tüm Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında geçerli olacak.

 

JLL yönetimi Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nde izledikleri hizmet politikasının tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olduğunu belirtirken, Podium AVM’nin her geçen gün büyüyen güçlü bir aile olduğunu ve bu durumun kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ediyor.