Aksan Kozmetik, çalışanlarının katılımıyla Sanat ve Sanayi Söyleşi Günü’nü gerçekleştirdi

Aksan Kozmetik Sanat ve Sanayi Söyleşi Günü’ne Murat Ülker ve Ahmet Güneştekin katıldı

Aksan Kozmetik, çalışanlarının katılımıyla Sanat ve Sanayi Söyleşi Günü’nü gerçekleştirdi

Sahip olduğu üretim kapasitesi ve ihracat ağı ile uluslararası bir güç konumunda bulunan Aksan Kozmetik, çalışanlarının katılımıyla Sanat ve Sanayi Söyleşi Günü’nü gerçekleştirdi.

Söyleşiye Pladis ve Godiva Çikolataları Yönetim Kurulu Başkanı ve Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker ile sanatçı Ahmet Güneştekin katıldı.

Sözlerine “Başarının sırrı çok çalışmaktan ileri geliyor” diyerek başlayan Murat Ülker, Aksan Kozmetik çalışanları ile iş hayatına nasıl başladığını ve kimlerle çalışarak nasıl deneyimler kazandığını, Yıldız Holding bünyesindeki performans arttırma odaklı insan kaynakları uygulamalarının hikâyelerini paylaştı.

Sanatçı Ahmet Güneştekin de Murat Ülker’in Türkiye’de sanata destek veren ve koleksiyoner bir yapıya sahip isimlerin başında geldiğini, Zafer Kutanoğlu’nun da genç bir koleksiyoner olarak sanata destek verme yolunda ilerlediğini belirterek; “Ülkemizdeki tüm sanayi gruplarının sanatla iç içe etkinlikler düzenlemesi gerektiğine inanıyorum” dedi. Ahmet Güneştekin, resme nasıl başladığını, üretim sürecinin zorluklarını ve bu zorlukları nasıl aştığına dair yaşadığı deneyimleri dinleyicilerle paylaştı.

Söyleşinin ardından Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu, konukları Murat Ülker ve Ahmet Güneştekin’e birer teşekkür plaketi takdim etti.