Akasya, lego® şehrini keşfe davet ediyor

Akasya, lego® şehrini keşfe davet ediyor

Birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan Akasya, 24 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek “LEGO® Şehir Sergisi” ile her yaştan misafiri detaylarına hayran kalacakları bir şehri deneyimlemeye bekliyor.

Geçtiğimiz aylarda 400.000’den fazla LEGO® Technic yapım parçası ile gerçek boyutuna uygun olarak inşa edilen Lamborghini Sián FKP 37 model aracının Türkiye tanıtımının gerçekleştiği Akasya yine ilgi çekici bir LEGO® sergisi ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Yüz binlerce LEGO® yapım parçası ve yüzlerce LEGO® setinin bir araya gelmesiyle oluşan “LEGO® Şehir Sergisi” 24 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında Akasya’da misafirleri ile buluşacak.

LEGO® yapım parçalarının sunduğu sonsuz olasılıkların 30 m² büyüklüğünde bir alanda dev bir şehre dönüşeceği sergi; LEGO® Store’da bulunabilen, yetişkinlerden çocuklara her yaşa ve her ilgi alanına hitap eden birbirinden farklı LEGO® setlerinin yanı sıra, LEGO® hayranlarının koleksiyonlarından özel setler de barındırıyor.

Dikkat çekici ve renkli, yaşam, çalışma ve eğlence alanları, çok çeşitli ulaşım araçları, Minifigür sakinleri ve hatta süper kahramanları ile adeta canlı olan bu LEGO® şehri, yüzlerce set ve yüz binlerce LEGO® yapım parçasının LEGO® hayranları tarafından bir araya getirilmesiyle oluşturuldu.

LEGO® yapım parçaları ile sınırsız bir dünya inşa etmenin mümkün olduğunu görmek isteyen herkes sınırlı bir süre için Akasya -1. katta LEGO® şehrini ziyaret edebilecek.