Akasya’da açık havada sinema keyfi devam ediyor

Akasya Açık Hava Sineması, Bitexen ana sponsorluğunda film tutkunlarına yıldızların altında film izleme fırsatı sunmaya devam ediyor. Etkinliğin ikinci haftasında “Her Şey Her Yerde Aynı Anda”, “Yaşamaya Bak” ve “Batı Yakası’nın Hikayesi” filmleri seyirciyle buluşacak.

Akasya’da açık havada sinema keyfi devam ediyor

 Mağaza karması, özel etkinlikleri, misafirlerine sunduğu olanaklar, çocuklara özel eğlence alanları ve kolay ulaşımı ile İstanbul’un cazibe merkezleri arasında yer alan Akasya; misafirlerine açık havada film izleme keyfini yaşatmaya devam ediyor. Sinemaseverler, bünyesinde 200’den fazla kripto varlık bulunan dijital varlık alım-satım platformu Bitexen’in ana sponsorluğu ile, Akasya Retro Lunapark’ta saat 21:30’da başlayan gösterimlerde, birbirinden keyifli filmleri ücretsiz olarak izleyebiliyor. Gösterimlerde ayrıca Bitexen Club kullanıcıları, kontenjanla sınırlı özel bir VIP alanda film izlemenin ayrıcalığını yaşıyor. Detaylara bitexenclub.com’dan ulaşılabiliyor.

Geçtiğimiz hafta başlayan ve yoğun ilgi gören Akasya Açık Hava Sineması’nın ikinci haftasında “Her Şey Her Yerde Aynı Anda”, “Yaşamaya Bak” ve “Batı Yakası’nın Hikayesi” filmleri beyazperdeye yansıyacak. Ayrıca misafirlerin eski açık hava sinema günlerine nostaljik bir dönüş yaparken, farklı sürprizlerle de yazlık sinema ambiyansını deneyimleme fırsatı bulduğu Akasya Açık Hava Sineması’nda bu hafta 1 Eylül’deki “Yaşamaya Bak” gösteriminden önce Sneaks Up sponsorluğunda gerçekleşecek canlı dj performansları ile keyifli anlara müzik de eşlik edecek.

Program:

30 Ağustos 2022 Salı - Her Şey Her Yerde Aynı Anda

1 Eylül 2022 Perşembe - Yaşamaya Bak

3 Eylül 2022 Cumartesi - Batı Yakası’nın Hikayesi