Akasya Açık Hava Sineması’nda film keyfi sürüyor

Akasya Açık Hava Sineması’nda film keyfi sürüyor

Bitexen ana sponsorluğunda gerçekleşen Akasya Açık Hava Sineması’nda, film tutkunları yazlık sinema nostaljisini doyasıya yaşamaya devam ediyor. Etkinliğin son haftasında “Judy”, “Minari” ve “Top Gun: Maverick” filmleri beyaz perdeye yansırken, belirlenen günlerdeki canlı dj performansları ile keyifli anlara müzik de eşlik edecek.

İstanbul’un cazibe merkezleri arasında yer alan ve düzenlediği etkinlikler ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Akasya’da, açık hava sineması etkinliği devam ediyor. 23 Ağustos’ta başlayan ve bu hafta sona ermesi planlanan etkinlikte sinemaseverler, bünyesinde 200’den fazla kripto varlık bulunan dijital varlık alım-satım platformu Bitexen’in ana sponsorluğu ile, Akasya Retro Lunapark’ta saat 21:30’da başlayan gösterimlerde, keyifli filmleri ücretsiz olarak izleyebiliyor. Bitexen Club kullanıcıları gösterimlere kontenjanla sınırlı özel bir VIP alanda katılabiliyor. Detaylara bitexenclub.com’dan ulaşılabiliyor.

Başarılı seçkisi ile yoğun ilgi gören Akasya Açık Hava Sineması’nın son haftasında; ünlü oyuncu ve şarkıcı Judy Garland'ın hayatına odaklanan “Judy”, seksenli yıllarda Koreli bir ailenin Amerika’da var olma ve oraya ait olma çabalarını anlatan “Minari” ve 1986 yapımı "Top Gun" filminin devamı niteliğinde olan ve Tom Cruise’un başrolde olduğu aksiyon filmi “Top Gun: Maverick” Akasya misafirleri ile buluşacak. Misafirlerine farklı sürprizlerle de eski açık hava sinema günlerine dönüş hissi veren Akasya Açık Hava Sineması’nda bu hafta 6 Eylül’deki “Judy” ve 10 Eylül’deki “Top Gun: Maverick” gösterimlerinden önce Sneaks Up sponsorluğunda gerçekleşecek canlı dj performansları ile eğlencenin dozu artacak.

Program:
6 Eylül 2022 Salı - Judy
8 Eylül 2022 Perşembe - Minari
10 Eylül 2022 Cumartesi – Top Gun: Maverick