Agora’da düzenlenen doğum günü etkinlikleri yoğun ilgi görüyor

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, doğum günü partilerine hız kesmeden devam ediyor. Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, 31 Ekim Pazartesi günü Ekim ayında ikincisi düzenlenen Ekim çocukları doğum günü partisine Ekim doğumlu minik ziyaretçileri Agora Doğum Günü Partisi’ne davet ederek, doğum günlerini doyasıya kutlama fırsatı sundu

Agora’da düzenlenen doğum günü etkinlikleri yoğun ilgi görüyor

Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında her ay miniklere özel doğum günü partisi düzenleyerek, çocuklara unutulmaz bir doğum günü anısı hediye etmeyi amaçlayan Agora Alışveriş Merkezi, doğum günü organizasyonlarına devam ediyor. Ekim ayında doğan tüm çocuklar Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi Doğum Günü Partisi’ne davet edilerek 31 Ekim Pazartesi günü 18.00-20.00 saatleri arasında -1’inci kat etkinlik alanında hep birlikte doğum günlerini kutladı. Agora Doğum Günü Partisi’nde çocuklar palyaço ile beraber birbirinden çeşitli oyunlar oynayarak, mini disko eşliğinde dans etti. Pasta&içecek ikramlarıyla daha da mutlu olan minikler aldıkları doğum günü hediyeleri ile partinin tadınıdoyasıya çıkardılar. Agora Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği doğum günü partisine çocuklu aileler büyük ilgi gösterdi, 31 Ekim’de doğum günü partisine, Agora Alışveriş Merkezi Danışma Noktasına kayıt yaptıran 100 çocuk katılım gösterdi.


Kasım Ayının İlk Doğum Günü Partisi 14 Kasım’da
Ekim çocuklarının 17 ve 31 Ekim’de düzenlenen doğum günü partisinde buluşturan Agora Alışveriş Merkezi; Kasım ayında da Kasım doğumlu çocukların doğum günlerini 14-28 Kasım günlerinde 2 kez kutlayacak. Agora Alışveriş Merkezi Kasım doğumlu çocukları 14 Kasım Pazartesi günü saat 18.00’de düzenlenecek olan Kasımayının ilk doğum günü partisinde buluşturacak. Agora Doğum Günü Partisi’ne kayıt yaptırmak isteyen ebeveynler, çocuklarının kimlikleri ile birlikte Agora Alışveriş Merkezi Danışma Noktası’ndan ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecek.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, minik ziyaretçilerinin bu çok özel anlarını paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, geleneksel hale gelen Agora Doğum günü partilerinin Kasım ayında birincisini14 Kasım’da gerçekleşeceğini belirterek, doğum günü etkinliğine Kasım ayında doğan tüm çocukları davet etti.