Agora İzmir kurtuluşu sergisi düzenliyor

‘İşgalden Kurtuluşa İzmir’ fotoğraf sergisi Agora Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek

Agora İzmir kurtuluşu sergisi düzenliyor

2003 yılından itibaren sektöre getirdiği yenilikler, ilkler ve özel projelerle adından sıkça söz ettirmeye devam eden Agora Alışveriş Merkezi, 6-14 Eylül tarihleri arasında Hanri Benazus’un Türkiye’de ilk defa gerçekleştireceği ‘İşgalden Kurtuluşa İzmir Fotoğrafları Sergisi’ ile ziyaretçileriyle buluşuyor.

Ziyaretçiler eski İzmir’de küçük bir seyahate çıkacak
İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü dolayısıyla düzenlenen sergide, 1919-1920 tarihlerine ait yaklaşık 160 resim bulunacak. 6-14 Eylül günlerinde Agora Alışveriş Merkezi B Blok aktivite alanında yer alacak sergiyi gezen ziyaretçiler, o dönemin İzmir’ine büyülü bir yolculuğa çıkacak.

Hanri Benazus ve eşi Cemile Sevgi Tanrısever 6-14 Eylül günleri arasında gerçekleşecek  ‘İşgalden Kurtuluşa İzmir Fotoğrafları Sergisi’ süresince kitaplarını satışa sunacak ve imzalayacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Hanri Benazus’un Türkiye’de ilk defa gerçekleştireceği, İzmir’in kurtuluş yıldönümünde daha önce hiç görülmemiş fotoğraflarının bulunduğu ‘İşgalden Kurtuluşa İzmir’ sergisini Agora Alışveriş Merkezi’nin de yapmayı tercih ettiğinden ve  bu anlamlı sergiye Agora olarak ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek İzmirlileri bu özel sergiyi görmeleri için Agora’ya davet etti.