Agora Card, alışverişi keyfe dönüştürüyor

Agora Alışveriş Merkezi’nin Mart ayında ziyaretçilerine özel sunduğu Agora Card ile alışverişler keyife dönüşmeye devam ediyor

Agora Card, alışverişi keyfe dönüştürüyor

Geçtiğimiz günlerde yoğun ilgi gören Agora Card ile Şans Yolculuğu Kampanyası sonuçlandı ve noter huzurunda yapılan çekilişte 2013 model Mercedes C180 kazanan talihlisi belli oldu. Yoğun ilgi gören kampanyadan sonra Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine birçok farklı avantaj sunmaya devam ediyor. Sinema bileti, Anadolu Ateşi gösterisi kampanyaları ve Agora Card’a özel indirimlerden sonra yazın en serinletici kampanyası başlıyor.

Agora Card, Fun Beach’e götürüyor
12-26 Ağustos günlerinde Agora Card ile 350 TL ve üzeri alışveriş yapan ve danışma noktasına başvuran ziyaretçiler Çeşme’nin popüler mekanlarından biri olan Fun Beach Club’a bir adet giriş bileti; 450 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler ise giriş biletinin yanında parasiling ve flyboard etkinliklerine yüzde 30 indirim hakkı kazanacak.

Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasından ücretsiz olarak alınacak olan Agora Card ile tüm ziyaretçiler avantajlarla dolu alışveriş keyfine ortak olabilecek. Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Eylül ayından itibaren çok yoğun bir tempoya giyeceklerini belirterek keyifli organizasyonların yanı sıra Agora Card’ın avantajlarının devam edeceğini belirtti.