Agora AVM 29 Ekim’de “Cumhuriyet Bisiklet Turu”na çıkacak

Agora Alışveriş Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği işbirliği ile “Cumhuriyet Bisiklet Turu” düzenliyor. 29 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’te Kent Meydanı’ndan başlayacak olan tur Agora Alışveriş Merkezi’nde sonlanacak

Agora AVM 29 Ekim’de “Cumhuriyet Bisiklet Turu”na çıkacak

Agora Alışveriş Merkezi, Cumhuriyet’in 93’üncü Kuruluş Yıldönümünü 7’den 70’e herkesin katılımı ile “Cumhuriyet Bisiklet Turu” ve birbirinden coşkulu ektilikler ile kutlayacak. 29 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’te Kent Meydanı’ndan başlayacak olan Cumhuriyet Bisiklet Turu’nda sporcular bu özel ve anlamlı tura katılım gösterecek. Profesyonel sporcuların dışında halktan herkesin katılabileceği bisiklet turunda tüm katılımcılara Agora logolu tişörtler hediye edilecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe tüm bisiklet severler katılım gösterecek ve Agora Alışveriş Merkezi’nde sonlanacak turda hatıra fotoğrafı çekilecek. Bisiklet turunun ardından Agora Alışveriş Merkezi’nde “En Yavaş Bisiklet Kullanma Yarışı” düzenlenecek ve bu keyifli etkinlik sonunda dereceye giren bisiklet tutkunları sürpriz hediyelerin sahibi olacak.


29 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek olan Cumhuriyet Bisiklet Turu’na katılım göstermek isteyenlerin katılım için saat 15.00’te bisikletleri ile birlikte Kent Meydanı’nda olmaları yeterli olacak.


Etkinlikler tüm gün devam edecek
Cumhuriyetin 93’üncü yılına özel Agora Alışveriş Merkezi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. 29-30 Ekim tarihlerinde miniklere eğitici ve eğlence atölyeler, Mefkure Anaokulu Sergisi&Sahne Gösterileri ve Gelişim Atölyeleri 13.00-22.00 saatleri arasında -1. kat etkinlik alanında Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile buluşacak. Her hafta sonu ziyaretçilerin keyif aldığı canlı müzik dinletileri ve Çocuk Kulübü etkinlikleri Cumhuriyet Bayramı’na özel konsepti ile devam edecek. Agora Alışveriş Merkezi’nin Cumhuriyet Şenliği kapsamındaki ücretsiz etkinliklerine tüm Sakarya halkı davetli.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; Cumhuriyet Bayramı’na özel coşku dolu etkinliklere ev sahipliği yapmaktan büyük onur ve gurur duyduklarını dile getirerek,  bu coşkuyu yaşamak isteyen herkesi Cumhuriyet Bisiklet Turu’na ve Agora Alışveriş Merkezi’nin Cumhuriyet’in 93’üncü Yıl Kutlamalarına davet etti.