AFAD M1 Konya AVM'de ziyaretçileri bilgilendirdi

AFAD M1 Konya AVM'de ziyaretçileri bilgilendirdi

Birbirinden özel etkinlikleriyle Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1Konya AVM’de AFAD ekibi ziyaretçileri bilgilendirdi. Deprem Haftası nedeniyle gerçekleşen programda vatandaşlar arama kurtarma malzemelerini yakından tanıma fırsatı buldu.

Alışverişin eğlence ile bir arada olduğu Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle anlamlı bir programa ev sahipliği yaptı. Konya Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü tarafından deprem ve ilk yardım konusunda AVM ziyaretçileri bilgilendirildi.

Etkinlik kapsamında 7-8 Mart tarihleri arasında AVM meydanında AFAD bilgilendirme standı açıldı. Burada vatandaşlara broşür dağıtılarak, Afet ve Acil Durum Çantası hazırlığı ile deprem anında ne yapmaları gerektiği ayrıntılı bir şekilde anlatıldı. Düzenlenen sergide ise vatandaşlar arama kurtarma malzemelerini yakından tanıma fırsatı buldu. Özellikle kadın ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği stantta çocuklara AFAD balonu hediye edildi.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.