Adana’nın ilk Evidea mağazası 01 Burda AVM’de açılıyor

Adana’nın ilk Evidea mağazası 01 Burda AVM’de açılıyor

Adana’nın eğlence, yaşam ve buluşma merkezi 01 Burda AVM’de, ev yaşam ürünleri kategorisinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea’nin ilk Adana mağazası açılıyor.

Adana’nın eğlence, yaşam ve buluşma merkezi 01 Burda AVM’de, perakende mağaza zinciriyle büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea’nin ilk Adana mağazası açılıyor. Tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekleyen Evidea, 6 Ekim 2022 Perşembe günü 01 Burda AVM’nin 2. katında hizmete giriyor. Ev dekorasyonunda her ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünleriyle kalitesinden ödün vermeyen ve uygun fiyat politikası sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, Türkiye genelinde 34 mağazayla hizmet veriyor. 35. mağazasını 1.500 m2 büyüklüğündeki ferah mağaza konseptiyle 01 Burda AVM’de tüketicilerle buluşturan Evidea; açılışa özel bir kampanya sunuyor. 6-16 Ekim 2022 tarihleri arasında her 500 TL ve üzeri alışverişe anında 100 TL indirim kazandırıyor.*

*İndirim, elektrikli ev aletleri dışında bütün ürünlerde geçerlidir.