5 Kafadar’ın buluşma noktası Cepa olacak

Kafa dergisi yazarlarından, 5 Kafadar Ekibi; Cem Davran, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Celil Nalçakan, Candaş Tolga Işık 18 Kasım günü, saat 15.00’de Cepa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirecekleri söyleşide sevenleri ile buluşacak

5 Kafadar’ın buluşma noktası Cepa olacak

Türkiye’nin ilk komedi festivali olan ve bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Ankara Uluslararası Komedi Festivali’nin programı belli oldu!  14-25 Kasım günleri arasında düzenlenecek olan festivalin programı, bol alternatifli ve oldukça eğlendirip güldürecek etkinliklerle dolu.


“5 Kafadar” Söyleşi ve Ezo Sunal ile Lalala konseri etkinlikleri Cepa AVM’de gerçekleşecek 4. Ankara Uluslararası Komedi Festivali, Başkent seyircisine keyifli bir kasım ayı vaat ediyor.

 

Sanat Yönetmenliğini bu yıl da usta mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu’nun üstlendiği festivalin programında tiyatrolar, stand up gösterileri, atölyeler, müzikaller, çocuk etkinlikleri ve amatör komedyenler için düzenlenen etkinlikler bulunuyor.

 

Haldun Dormen, Vedat Özdemiroğlu, Alpay Erdem, Cem Davran, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Celil Nalçakan, Candaş Tolga Işık, Sumru Yavrucuk,   Ayhan Taş, Burak Satıbol, Ege Kayacan, Hatunlar Stand-up Ekibi ve Suzan Kardeş, festivale bu yıl konuk olacak sanatçılardan bazıları.  Festival programında yer alan Açık Mikrofon Gecesi, Hatunlar Stand-Up Gecesi ve Suzan Kardeş’in festivale özel vereceği konser,  oldukça dikkat çekeceğe benziyor.

 

Etkinlikler, Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi, Yılmaz Güney Sahnesi, Route Sahne, 6;45 Kaybedenler Kulübü, Gaga Manjero ve CEPA AVM’de sergilenecek.