3M çivi ve vida dönemini bitiriyor

3M’in sunduğu Command askı ve bantlar, çivi çakıp delik açmaya gerek kalmaksızın duvarlara resim, poster, çerçeve gibi dekorasyon unsurlarını kolayca uygulamaya imkân veren yenilikçi bir çözüm sağlıyor

3M çivi ve vida dönemini bitiriyor

İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi binlerce ürün geliştiren 3M, okul dönemi için yeniden dekore edilen çocuk ve genç odalarında, Command cırt cırt bant ve askılar ile büyük bir kolaylık sağlıyor.

Öğrencilerin, odalarını hem resim, poster, film afişi ve çerçeve gibi dekorasyon unsurlarıyla gönüllerince süslemesi hem de ders notlarını göz önünde tutması ve bunların yanı sıra odalarındaki düzenini de koruması Command ürünleri sayesinde mümkün oluyor. Command cırt cırt bantlar duvarlarına zarar vermeden resim, poster, çerçeve vs. asmak ve asılan eşyaların yerini değiştirmek isteyenlere esnek kullanım seçenekleriyle cazip bir çözüm sunuyor.

Farklı boy seçenekleri olan bantlar, 7 kilograma kadar ağırlık taşıyabiliyor ve çıkarıldığında duvara zarar vermiyor. Çift taraflı yapışkanlı bantlar ile uygulanan Command çerçeve askıları da yine benzer şekilde duvarlara zarar vermeden dekorasyon yapabilmek için alternatifler sunuyor. İstenildiğinde, iz bırakmadan çıkarılabilen Command askılar, duvarlarda çivi deliği oluşturmaması sayesinde uygulama kolaylığı sağlıyor.