1 Numaralı Markalar ödülleri sahiplerini buldu

1 Numaralı Markalar ödülleri sahiplerini buldu

XIII. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi sonrasında düzenlenen ve Kadir Çöpdemir sunumuyla gerçekleşen törende 1 Numaralı Markalar” ödülleri sahiplerini buldu.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından bu yıl 13. sü düzenlenen AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi” 13 Aralık Salı günü İstanbul Swissotel’de gerçekleştirildi. Zirvede, aynı zamanda “1 Numaralı Markalar” ödülleri de sahiplerini buldu. AYD, her yıl "AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markalar" araştırmasını AKADEMETRE Türkiye iş birliğiyle yapıyor. Araştırma 25 farklı ilde yaklaşık 2.400 kişi ile yüz yüze görüşme metoduyla yapıldı ve 19 kategoride birinci olmaya hak kazanan markalara ödül verildi.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan AYD Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş, “AVM’lerimiz genel olarak ülkemiz perakende sektörünün en dinamik olduğu mekanları oluşturuyor. Yaşamın ve ekonominin nabzını anlık olarak tutabiliyoruz. İstihdama ve ekonomiye doğrudan katkı sağlıyoruz. Pandemi döneminde AVM’lerin değişen rollerini hep birlikte deneyimledik. Böylesine zorlu bir süreçte halkımızın tercih ve beğenisini kazanarak “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Markalar” araştırmasında ödüle değer görülen perakende markalarımızı tebrik ediyorum. Ayrıca araştırmamızın ve ödül törenimizin gerçekleşmesindeki katkıları nedeniyle Akademetre Research Company’ye teşekkür ediyorum.” dedi.

“1 Numaralı Markalar”

Aksesuar: Altınbaş

Günlük Spor Giyim: LC Waikiki

Bebek Ürünleri -Oyuncak: Toyzz Shop

Spor Malzemeleri: Adidas

Teknoloji Perakendeciliği: Teknosa

Self Servis Restoran: Burger King

Ayakkabı – Çanta: Flo

Kişisel Bakım – Kozmetik: Gratis

Ev Tekstili – Dekorasyon: Karaca

Çocuk Giyim: LC Waikiki Kids

Kafe: Kahve Dünyası

Teknoloji Üreticisi: Samsung

Restoran: HD İskender

Kadın İç Giyim-Çorap: Penti

Kitap-Müzik-Hobi: D&R

Erkek Giyim: Kiğılı

Kadın Giyim: Koton

Anchor Mağaza: Teknosa

Anchor Mağaza: Koton

En Beğenilen Kadın Marka Yüzü: Alina Boz - Defacto

En Beğenilen Erkek Marka Yüzü: Kıvanç Tatlıtuğ - Mavi